sprzątanie biur Poznań sprzątanie hal Poznań sprzątanie magazynów Poznań firma sprzątająca Poznań
YouTube

Oferta

Nasza firma sprzątająca z Poznania oferuje szeroką bazę usług związanych z utrzymaniem czystości różnego typu obiektów. Z łatwością dostosowujemy się do potrzeb klientów, bez względu na rodzaj powierzchni do czyszczenia.

">Sprzątanie hal, budynków przemysłowych, biurowców, czyli różnego typu obiektów wielkopowierzchniowych wykonujemy w sposób kompleksowy. W zależności od woli klienta, zajmujemy się także polimeryzacją podłóg PCV i praniem wykładzin dywanowych.

Sprzątanie biur, czy sprzątanie magazynów może być związane również z remontem owych obiektów. Zapewniamy więc doczyszczanie i pielęgnację posadzek różnego typu, zarówno kamiennych, jak i PCV.

Poznań jest miastem wielu atrakcji i eventów. Oferujemy sprzątanie po imprezach o charakterze plenerowym, ale również tych, które odbywały się w domu, czy mieszkaniu.

Działamy na rynku od kilkunastu lat, dzięki temu wiemy, że zadbać należy nie tylko o wnętrze budynku, ale także o jego otoczenie. Sprzątanie hal czy sprzątanie magazynów nie jest więc jedynym przedmiotem naszego działania. Zimą oferujemy odśnieżanie zewnętrznych terenów, a w pozostałe pory roku, utrzymywanie terenów zielonych, które wiąże się z koszeniem i odchwaszczaniem.

Poznań posiada wiele budynków, które z uwagi na swoją wysokość, wymagają profesjonalnego mycia okien. W związku z tym, sprzątanie biur, czy innego tego typu obiektów, możemy połączyć z ich myciem. Stosujemy ekologiczną i ekonomiczną technikę, która wykorzystuje wodę demineralizowaną, dzięki czemu uniknąć można smug i zacieków.

Nasze usługi charakteryzuje dokładność i fachowość. Posiadamy grono zadowolonych klientów, którzy wiedzą, że do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Dlaczego? Bo lubimy to, co robimy.